Hekimhan Ekspres
5 Şubat 2023
0 YORUM
OKUNMA

Hacı Parmaksız Yeniden Başkan Seçildi

Hekimhan Ziraat Odası 5. Olağan Genel Kurulu yoğun katılımla demokrasi şöleni havasında tamamlandı. Seçimde oy kullanan delegeler, mevcut başkan Hacı Parmaksız’ı yeniden Hekimhan Ziraat Odası Başkanı olarak seçti.

Hekimhan tarımına yön veren, çiftçi yararına başarılı çalışmalara imza atan Hekimhan Ziraat Odası, 5. Olağan Genel Kurul Toplantısı’nı yeni hizmet binasında yoğun bir katılımla gerçekleştirdi. Genel Kurul’da yeniden başkanlığa aday olan mevcut başkan Hacı Parmaksız, 59 delegenin oy kullandığı seçimde 45 delegenin oyunu alarak yeniden Hekimhan Ziraat Odası Başkanı seçildi. Diğer aday Muhammet Özhan’da ise 14 oy alarak seçimi tamamladı.

 

Hekimhan Ziraat Odası Başkanı seçilen Parmaksız, seçim sonrasında yaptığı konuşmada şunları kaydetti: “Yoğun katılımlı bir seçim gerçekleştirdik. Tam bir demokrasi şöleni yaşadık. Önümüzde hedefler, projeler var. Hekimhan çiftçisine hizmet için daha gayretli ve azimli bir şekilde çalışmaya devam edeceğiz. Bana oy veren vermeyen tüm delegelerime teşekkür ediyorum.”

Programa Ziraat Odaları İl Koordinasyon Başkanı ve TZOB Yönetim Kurulu Üyesi Yunus Kılıç’ta katıldı.

 

Son olarak gerçekleştirilen seçimde Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu:
1- Hacı Parmaksız
2- Kemalettin İzci
3- Aydın Yağmur
4- İhsan Sarıtaş
5- Hasan Levent
6- Garip Özbay
7- Hayati Gedik

 

Etiketler:

You must be logged in to post a comment Login

Copyright © 2007-2017 Hekimhan Ekspres

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz