Son Dakika
14 Temmuz 2019 Pazar

Okul Müdürleri Toplantısı Gerçekleştirildi

29 Kasım 2018 Perşembe, 14:51

İlçemiz Kaymakamı Ahmet Özdemir başkanlığında,  İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Hakan Kırmızı, Emniyet Müdürü Nahit Güneş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Cafer Dilek, şube müdürleri ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okulların müdürleri, okul aile birliği temsilcilerinin katılımıyla, Öğretmenevi Konferans salonunda toplantısı düzenlendi.

 

İlçemiz Kaymakamı Ahmet Özdemir yapılan toplantıda önce İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yetkilileri ve okul müdürlerinin devam eden eğitim öğretim yılı ile ilgili olarak sorun, istek ve önerilerini dinledi.

Özdemir, eğitim öğretim yılının sorunsuz ve başarılı bir şekilde geçmesi için okul müdürlerimizin özverili bir şekilde çalıştıklarını bildirdi. Yapılacak bu toplantıların yıl içerisinde de devamının geleceğini belirtti. Okul müdürlerimizden eğitim ve öğretim kalitemizin artırılmasına yönelik projelere ağırlık verilmesini, okul müdürlerimizin de yine ayrıca okullarımızda görev yapan öğretmenlerle bir araya gelerek zaman zaman toplantılar yapmalarını isteyen İlçemiz Kaymakamı Özdemir toplantıya katılanlara teşekkür etti.

You must be logged in to post a comment Login

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz