Son Dakika
22 Eylül 2020 Salı

Sevilen Müdürün Tayini Çıktı

25 Ağustos 2020 Salı, 19:55

15 yılı aşkın bir süredir Hekimhan’da görev yapan Öğretmenevi Müdürü Vural Vahap Şahinoğlu’nun tayini çıktı.

 

15 yıldır ilçemizde görev yapmakta olan Öğretmenevi Müdürü Vural Vahap Şahinoğlu, ilçemizden ayrıldı. İlçe halkı tarafından çok sevilen Öğretmenevi Müdürü Vural Vahap Şahinoğlu’nun ataması Gaziantep iline yapıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Cafer Dilek, Görev yerleri değişti ama kardeşlik ve dostluklarımız devam edecektir. Arkadaşımızın yeni görev yerinde de aynı azimle imkanlar dahilinde gece gündüz demeden çalışacağına inanıyorum. 15 yıl boyunca özveri ve fedakârlıklarla çalışan müdürümüz Hekimhan’da iz bırakmıştır. Hakkı ödenemez kurum olarak kendisine hazırladığımız teşekkür plaketini huzurlarınızda takdim ediyorum” ifadelerini kullandı.

Şahinoğlu, yaptığı açıklamasında: “15 yıldır görev yaptığım Hekimhan’da  değerli dostluklar edindim. Hekimhan benim evim gibiydi. Bu güzel günleri hiç unutmayacağım” dedi.

Programa Hekimhan Belediye Başkanı Turan Karadağ, İlçe Milli Eğitim Müdürü Cafer Dilek, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mahmut Karaca, Eğitim-Bir-Sen ilçe başkanı Zeki Çakar, Okul müdürleri, Milli eğitim ve Öğretmen evi personeli katıldı.

Gazetemiz olarak ilçemize yapmış olduğu katkılardan dolayı kendisine teşekkür eder, bundan sonraki hayatında başarılarının devamını dileriz.

You must be logged in to post a comment Login

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz