Son Dakika
25 Ocak 2020 Cumartesi

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı II. Kanaat Dönemi

07 Şubat 2019 Perşembe, 17:28

Hekimhan Kaymakamı Ahmet Özdemir’in başkanlığında yapılan toplantı ile 2’inci kanaat döneminde eğitimde yapılacak olan işlemler görüşüldü.

Toplantı İlçe Milli Eğitim Müdürü Cafer Dilek, Şube müdürleri, Okul müdürleri ve Öğretmenlerin katılımıyla, öğretmenevi konferans salonunda gerçekleştirildi.

 

Toplantıda ilçe bazında 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı I. Kanaat Dönemi” nin değerlendirilmesi, yapılan denetim çalışmalarıyla, 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı II. Kanaat Döneminde yapılacak iş ve işlemler ile Bakanlık tarafından yayınlanan “2023 Eğitim Vizyonu Belgesi” kapsamında yapılacak çalışmaları istişare edildi.

Hekimhan Kaymakamı Ahmet Özdemir toplantıda yaptığı konuşmada, “Milli eğitim camiası olarak çok geniş bir paydaş kitlesine hizmet veriyoruz. Bu büyük ailenin her ferdi bizim için çok önemli. Hepiniz birer eğitim neferi olarak çocuklarımızın geleceği için emek veriyor ve hayatlarını nakış nakış işliyorsunuz. Bu anlamda taşıdığınız sorumluluğun bilincinde, attığınız her adımın vebalini düşünerek hareket etmeli ve eğitimi bir adım nasıl öne götürebiliriz, sorusuna yanıt arayarak çalışmalısınız. Sizler bu bilinç içerisinde, birer eğitim lideri olarak öğrencilerimize, yavrularımıza yol gösterip rehberlik edeceğinize inanıyorum” diye konuştu.

You must be logged in to post a comment Login

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz