Son Dakika
13 Haziran 2019 Perşembe

Başkanı’nın Yeni Yıl Mesajı

31 Aralık 2018 Pazartesi, 20:17

Hekimhan Belediye Başkanı Aliseydi Millioğulları, yeni yıl dolayısıyla yayınladığı mesajda 2019 yılının tüm insanlığa barış huzur ve mutluluk getirmesini diledi.

Acı, tatlı anlarıyla dolu bir yılı geride kaldığını belirten Millioğulları mesajında; “Acı, tatlı anılarıyla dolu bir yılı geride bırakırken, yeni bir yılı birlikte karşılıyoruz. Huzur, mutluluk ve sağlıklı bir geleceğe yönelik umutlarımızı koruyoruz. 2019 Yılının ülkemize ve tüm insanlığa barış, kardeşlik, huzur, mutluluk ve gönenç getirmesini, dünyanın ortak sorunlarının çözülmesi için yeni bir başlangıç oluşturmasını diliyoruz. Daha aydınlık yarınlara ulaşmak, Ülkemiz ve Hekimhan’ımız için çalışmaya devam ediyoruz.

Gelecek günlerde; karanlıkların aydınlığa dönüşmesini, özgürlükçü, eşitliğe dayalı kavgasız, savaşsız, barış ve sağlık içinde paylaşımcı bir Türkiye hepimizin temennisidir. Bu duygu ve düşüncelerimle tüm halkımızın yeni yılını kutluyorum. Yeni yılın herkese başarı, sağlık, mutluluk getirmesini diliyorum” ifadelerine yer verdi.

You must be logged in to post a comment Login

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz