Hekimhan Ekspres
16 Eylül 2020
0 YORUM
OKUNMA

Hekimhan İlçesine Yeni Kaymakam Atandı

Hekimhan İlçe Kaymakamlığı’na atanan Muhammed ÖZTAŞ, göreve başladı.

Hekimhan Kaymakamı ÖZTAŞ, muhabirimize yaptığı açıklamada,  Hekimhan ilçesi, kültürü, coğrafi yapısı ve sosyolojik olarak gerçekten ülkemizde ender ilçelerden biri. Bizler için bu vatanın her yeri kutsaldır. Bu düşünceyle halkımıza elimizden gelen en iyi hizmeti vermeye çalışacağız” dedi.

 

 

Muhammed ÖZTAŞ Kimdir?

22.02.1996  tarihinde Mardin’in Midyat  ilçesinde doğan Muhammed ÖZTAŞ; ilkokul, ortaokul ve lise öğrenimini Midyat’da tamamlamış, 2013-2017 yılları arasında  Anadolu Üniversitesi Hukuk  Fakültesi’nde lisans eğitimini tamamlayarak mezun olmuştur.

2017 yılında açılan Kaymakamlık sınavını kazanarak 106. Dönem Osmaniye  Kaymakam Adayı olarak 16 Mart 2018 tarihinde görevine başladı. Kaymakam Refikliği stajını Muğla/Ortaca ilçesinde tamamlamıştır. Yalova/Çınarcık, Kastamonu/İhsangazi ilçelerinde Kaymakam Vekilliği yapmıştır. 3 ay Ankara’da aldığı dil eğitiminin ardından,  Nevşehir ilinde teftiş stajını tamamlayarak Ürdün’ de 6 ay Arapça dil eğitimi aldı.

11.09.2020 tarih ve 13414 sayılı İçişleri Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğünün atama onayı ile   Hekimhan Kaymakam Vekili olarak  atanan Sayın Kaymakamımız iyi derecede Arapça ve  İngilizce bilmektedir.

 

Etiketler:

You must be logged in to post a comment Login

Copyright © 2007-2017 Hekimhan Ekspres

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz