Son Dakika
01 Nisan 2020 Çarşamba

İlk Nöbet Başkan Karadağ’ın

04 Ocak 2020 Cumartesi, 13:38

Belediye Başkanlığı Sisteminde farkındalık yaratan Hekimhan Belediye Başkanı Turan Karadağ İlk nöbeti kendisi tuttu.

 

Yıllardır Hekimhan Belediye Hizmet binasına tutulan nöbet sistemi 01.01.2020 itibari ile alınan karar ile Belediye başkanları ve yardımcıları da dahil oldu.

 

Daha önceleri Belediye personeli tarafından tutulan hafta sonu nöbetlerine değişiklik getiren Hekimhan Belediye Başkanı Turan Karadağ İlk nöbeti kendisine yazdığını belirtti.

 

Derman belediyeciliği vurgusu yapan Turan Karadağ, “önceliğimiz Genel Başkanımızın özellikle vurguladığı Derman belediyeciliğini, halkımızın gönlünü kazanarak yapmaktır.

Gönülleri kazandıktan sonra hizmet yapmak çok daha kolay olacaktır. Bu güzel İlçemizi hep birlikte dizayn ederek daha yaşanılabilir bir şehir haline getirmek için gece gündüz çalışacağız” dedi.

 

Belediyeciliğin samimiyet, özveri gerektirdiğini, gönül işi olduğunu dile getiren Karadağ, belediye başkanı seçildiğimde söz verdiğim gibi, Hekimhan’da çağ atlatacak hizmetler getireceğini vurguladı.

 

Başkan Karadağ Belediyemiz Hafta Sonları 08:00- 20:00 Saatleri arasında hizmet vermektedir. Hizmetlerin zamanında ve kaliteli bir biçimde verilmesi sağlayacağını belirtti.

 

 

You must be logged in to post a comment Login

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz