Son Dakika
15 Haziran 2019 Cumartesi

İstanbul Derneğinden Jest

02 Ekim 2018 Salı, 23:37

27 yıldır İstanbul’da faaliyet gösteren İstanbul Hekimhan Kültür ve Dayanışma Derneği 2018-2019 eğitim öğretim yılının başlaması nedeniyle ilçede bulunan 17 eğitim kurumuna tatlı ikramında bulundu.

 

İstanbul Hekimhan Kültür ve Dayanışma Derneği başkan yardımcısı Hamit Doğan tarafından okullara dağıtılan tatlılar öğretmenlere ikram edildi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Doğan; “Çocuk yetiştirmek bence bir sanat. Okul müdürlerimiz, öğretmenlerimiz ise asıl kahramanlar onlar. Sizlerin sayesinde o sanatın temellerini atıyoruz. Öz güveni yüksek ve şahsiyetli çocuklar yetiştirmek için çalışıyorsunuz. Sevgiyi saygıyı ve paylaşmayı öğretiyorsunuz çocuklarımıza. İlginiz ve sevginiz için çok çok teşekkür ederiz.

Dernek başkanımız Sayın Turan Karadağ, işlerinin yoğunluğu nedeniyle katılamadı. Turan başkanımızın bu organizasyonunda sizlerle olmaktan çok mutlu oldum” dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Cafer Dilek; ” Bu ince davranışından dolayı başta Turan Karadağ olmak üzere değerli yönetim kuruluna teşekkür ediyoruz” dedi.

You must be logged in to post a comment Login

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz