İstanbul Derneği’nden Okullara Ziyaret

09 Ekim 2018 Salı, 20:10

İstanbul Hekimhanlılar Derneği Başkanı Turan Karadağ ilçedeki okullarını ziyaret ederek 2018-2019 Eğitim Öğretim yılında öğretmenlere başarılar diledi.

 

Ziyaret kapsamında İstanbul Hekimhanlılar Derneği Başkanı Turan Karadağ yaptığı konuşmada, “Öğretmenlik bizim kültürümüzde kutsal bir meslek. Başka hiçbir medeniyette bir harf öğretenin kölesi olmak yoktur.

Çocuklarımız devletimizin ve Cumhuriyetimizin kurucusu olan Büyük Önder Atatürk’ün hedef gösterdiği muasır medeniyetler seviyesine erişmek ve geçmek için daha ileri ve en önemli adımları atacak nesillerimizdir. Bu da medeniyetimizin ve inancımızın öğretmene vermiş olduğu değer ve itibardır.

Sizleri de belki öğretmenleriniz etkiledi ve öğretmen oldunuz. İnsanları ailesinden, akrabalarından daha fazla öğretmenleri etkiler. Gerçekten kutsal bir görev yapıyorsunuz. Sizlere çocuklarımızı ve nesillerimizi rahat rahat emanet ediyoruz. İnşallah iyi bir nesil yetişir ve Hekimhan daha da güzelleşir” dedi.

Öğretmenler odasında öğretmenlerle bir araya gelen Başkan Karadağ, öğretmenlerle fikir alış-verişinde bulundu. Tüm öğretmen ve öğrencilere 2018-2019 Eğitim öğretim yılında başarı dileklerinde bulundu.

You must be logged in to post a comment Login

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz