Karadağ, Hızına Hız Katmaya Devam Ediyor.

28 Nisan 2019 Pazar, 21:57

Tüm Halkımız Davetlidir

Hekimhan Belediye Başkanı Turan Karadağ, Girmana Kanyonu Mesire Alanı sezon açılışını 4 Mayıs Cumartesi günü saat 10.00’da gerçekleştireceklerini ifade etti. Araçların belediye tarafından ücretsiz olacağını ifade eden Karadağ, tüm ilçe halkını davet etti.

Karadağ, “Kanyon yedi yıl önce yapılmış ama atıl durumda kalmış. Bizde belediye olarak eksiklerini ve temizliğini yaptık, Vatandaşlarımızın aileleriyle birlikte rahat, huzurlu, keyifli ve güvenli vakit geçirebilecekleri doğayla iç içe dinlene bilecekleri bir dinlenme alanı oluşturduk. İlçemizde sosyal hayatın canlanması, gelen yerli ve yabancı konukların hoşça vakit geçirebileceği güzel bir alanı hayata geçiriyoruz. İlçemizin terk edilen değil tercih edilen ve özlenilen ilçe haline getireceğiz. Tarihi ve doğal güzelliklerin tanıtılması için de yoğun bir çaba sarf edeceğiz” dedi.

 

GİRMANA KANYONU

Malatya’ya 55 km. İlçe merkezine 20 Km. toplam 10 bin m2 mesire alanında 4 km. Yürüyüş yolu, 10 Kamelya, Çocuk Parkı, Oto Park, içme suyu, Barbeküler, Piknik masaları, Büfe ve Tuvalet bulunmakta.

You must be logged in to post a comment Login

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz