Son Dakika
16 Temmuz 2018 Pazartesi

Milli Eğitim Müdüründen Jest

11 Ocak 2018 Perşembe, 21:29

Milli Eğitim Müdürü Cafer Dilek, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler ve Mülki idareciler Günü olması sebebiyle akşam yemeği verdi.

 

Milli Eğitim Müdürü Cafer Dilek’in düzenlediği programa İlçe Kaymakamı Tunahan Efendioğlu ve eşi Sema Efendioğlu, Cumhuriyet Savcıları Yunus Karagöz, Çağrı Pektaş, Hakimler Ezgi Esma Çokal, Demet Turan, Jandarma komutanı Kıdemli Üsteğmen Osman Öztürk, Halk Eğitim Müdürü Zeki Çakar, Ak Parti İlçe Başkanı Adil Ağcan ve Hekimhan Ekspres Gazetesi sahibi Yusuf Cahid Çavdar katıldı.

Cafer Dilek, medyanın yapılan hizmetlerin vatandaşlara sunulmasında ve halkın sorunlarının dile getirilmesinde idare ile vatandaş arasında bir köprü olduğunu dile getirdi. Dilek yaptığı açıklamasında, “Medyamızın ağır sorumluluğu, doğru haber ve isabetli yorumların kamuoyuna duyurulması gibi önemli bir işlevi var. Bu işlevin doğru icra edilmesi o yerleşim yerinde olan bitenden halkın haberdar olmasını sağlarken aynı zamanda onların haber alma hakkına da sahip olmasına imkân sağlamaktadır. 10 Ocak tarihi aynı zamanda Mülki İdareciler günü, ağır sorumluklar altında görevini icra eden kaymakam, vali ve vali yardımcılarının İdareciler Günü’nü kutlar Türkiye’nin her köşesinde çalışan gazeteciler ve mülki amirlere başarılar dilerim” dedi.

You must be logged in to post a comment Login

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz