Son Dakika
21 Ocak 2020 Salı

Parmaksız’a Rakip Dayanmıyor

09 Şubat 2019 Cumartesi, 16:52

Hacı Parmaksız, 4. kez Ziraat Odası Başkanlığına Seçildi

Yapılan Ziraat Odası Başkanlığı seçiminde mevcut Başkan Hacı Parmaksız tekrar seçildi.

Meydan iş merkezinde yapılan genel kurula 65 delegenin 62’nin katılımıyla Hacı Parmaksız 48 delegenin oylarıyla 4. kez başkanlığa seçildi. Yapılan oylama sonucunda Ziraat Odası Başkanlığını yürüten Hacı Parmaksız, 48 oy alırken, diğer aday Deniz Koç ise 14 oy aldı.

Oylama sonunda bir açıklama yapan Ziraat Odası Başkanı Hacı Parmaksız; “Çiftçilerimizin refahı için her zaman yanında olacağız ve olmaya da gayret edeceğiz. Bugün yapılan seçimde 65 delegemizin 62‘i sandığa gelerek bizlere oy kulandılar. Amacımız ilçemize, ilimize, bölgemize, ülkemize hizmet etmektir. Biz bu seçimleri, öncelikle ilçemize, bölgemize ve ülkemize hayırlara vesile olmasını diliyoruz. Bölgemizde çok büyük sıkıntılar var, amacımız bu sıkıntıları sivil toplum kuruluşlarının verdiği güçle çözüme kavuşturmaktır.

Yönetici arkadaşlarımla birlikte çiftçilerimiz için gece gündüz demeden çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bizi destekleyen yada diğer aday arkadaşlarımızı destekleyen tüm üyelerimize odamızın başkanlık seçimine göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkür ediyorum. Çiftçilerin sorunlarının çözümü için ellerimizden geleni yapacağız” dedi.

Yönetim Kurulu

Hacı Parmaksız, Ali Rıza Çoban, Aytaç Ulaş, Hakan Bektaş, Kubilay Özbay, Kemal Baran, Muzaffer Gedik, M.Sait Çelebioğlu, Battal Yener ve Ekrem Ekici’den oluştu.

You must be logged in to post a comment Login

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz