Son Dakika
21 Haziran 2018 Perşembe

Sakarya Ortaokulu Kahvaltıda Buluştu

26 Kasım 2017 Pazar, 19:22

Sakarya Ortaokulu öğretmenleri ve okul aile birliği yönetim kurulu üyeleri 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle düzenlenen kahvaltıda buluştular.

Okulda düzenlenen kahvaltıya İlçe Milli Eğitim Müdürü Cafer Dilek, okul öğretmenleri ve okul aile birliği yönetim kurulu üyeleri katıldı. Kahvaltı etkinliği sonrasında okul öğretmenlerine Okul Müdürü Musa Koç ve Okul Aile Birliği Başkanı Birsel Özerol tarafından çeşitli hediyeler takdim edildi. Neşe içerisinde geçen kahvaltı sonrası muhabirimize açıklamdabulunan Okul Aile Birliği Başkanı Birsel Özerol, “Evlatlarımız için fedakarca çalışan, gecesini gündüzüne katan tüm Öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü kutluyorum dedi.

Ayrıca 24 Kasım  öğretmenler günü adına düzenlenen kahvaltıda konuşma yapan Okul müdürü Musa Koç; “Öğretmenler günü öncesi bu kahvaltıyı düzenlememizin asıl sebebi tüm öğretmen arkadaşlarımızla birlik ve beraberliğimizi  sağlamaktır.  Okul  aile birliği ile düzenlediğimiz kahvaltıya bizleri kırmayarak gelen İlçe Milli Eğitim Müdürü Cafer Dilek ve öğretmen arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Tüm öğretmen camiasının  Öğretmenler gününü kutlarım” dedi.

 

You must be logged in to post a comment Login

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz