Son Dakika
12 Temmuz 2019 Cuma

Cem Gökmen Gökçe Daire Başkanlığına Atandı

21 Kasım 2018 Çarşamba, 20:01

Turgut Özal Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı’na hemşerimiz Cem Gökmen Gökçe atandı.

 

Cem Gökmen Gökçe’nin daire başkanlığına atanması ilimizde olduğu kadar üniversitede de memnuniyetle karşılandı.

Dürüstlüğü, başarısı, ilçemize ve ilimize yaptığı hizmetler ile tanınan Cem Gökmen Gökçe’nin Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı’na  atanması beklentileri de yükseltti. İlgili daire başkanlığı personelinin yanı sıra öğrenciler de bu atamadan duymuş oldukları memnuniyeti dile getirdiler.

Turgut Özal Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı Cem Gökmen Gökçe’nin, verilen tüm hizmet alanlarında; öğrenci ve çalışana yönelik, kaynaklarını verimli kullanan, bilgi ve teknoloji ile donatılmış, öncü bir daire başkanlığı bekleniyor.

Cem Gökmen Gökçe Kimdir:

15 Kasım 2018 de Malatya Turgut Özal Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı olarak başladığı görevine halen devam etmektedir.

Cem Gökmen GÖKÇE, 1982 yılında Malatya ‘da doğmuştur. Elazığ Fırat Üniversitesi İşletme Bölümünden 2009 yılında mezun oldu. Ankara ‘da bulunan Türk Hava Kurumu (Devlet/Vakif) Üniversitesi yönetim ve organizasyon alanından yüksek lisansını yapmıştır.

Cem Gökmen GÖKÇE,  çalışma hayatına hizmet, kültür ve turizm alanlarında çeşitli firmalarda görev alarak başladı.  Daha sonra banka, finans sektöründe ve birçok alanda yöneticilik görevi üstlendi. 2005 yılında Şekerbank T.A.Ş bünyesinde göreve başlayan Cem Gökmen GÖKÇE, Şekerbank Malatya şubesinde müşteri temsilcisi portföy yöneticisi görevi yaptıktan sonra 2010 yılından itibaren sırasıyla; Batman Şekerbank T.A.Ş operasyon yöneticisi, Nevşehir Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğü, Gençlik Spor Bakanlığı Özel Kalem Müdürlüğü, Malatya İl Müdür Yardımcılığı ve TBMM (Türkiye Büyük Millet Meclisi)’inde, 23-24-25-26-27 inci dönemlerde Milletvekilli danışmanlığı ve özel kalem müdürlüğü görevlerini üstlenmiştir. Bu görevler süresince Sn Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’ın katılımlarıyla , ” Güzel Bir Türkiye İçin Evet” (Cumhurbaşkanlığı Külliyesi)  , “Engelleri Aşanlar 2017” ( Ak Parti Genel Merkez), Dünya göç günü “Anadolu Dünya Dolu” (Ato congresium) , Dünya roman günü “Külliye Roman Buluşması ” programlarının tamamının baş koordinatörüdür.

Cem Gökmen GÖKÇE,  2018 Kasım ayı itibariyle Malatya Turgut Özal Üniversitesinde Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı görevine getirilmiştir.

 

MTÜ de göreve başlaması ile beraber, üniversitenin ulusal ve uluslar arası tanıtımını yapılan kültürel, sağlık ve Spor etkinlikleri ile başarılı bir şekilde sağlamıştır.

Cem Gökmen GÖKÇE evlidir ve 3 çocuğu vardır.

You must be logged in to post a comment Login

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz