Son Dakika
03 Aralık 2022 Cumartesi

Uğur Kaçar ile Röportaj

06 Kasım 2022 Pazar, 20:50

Hekimhan Gençlik ve Spor İlçe Müdürü

Uğur Kaçar ile Röportaj 

 

* Kendiniz tanıtır mısınız?

 

Uğur KAÇAR, 1981 doğumlu Evli 2 çocuk babasıyım, Üniversite Maliye Mezunuyum, Milli Sporcu, Milli Takım Antrenörü ve Uluslararası Hakemim.

 

* Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü yapıyorsunuz, işiniz ile ilgili detay alabilir miyim?

 

Teşkilat Kanunu ve Genel Müdürlük Politikaları çerçevesinde temsil görevi yapmak, Sporu ileri seviyelere taşıyacak Projeler geliştirmek, Okul dışındaki gençliğin spor alanlarına yönelmesini sağlamak, Yetenekli ve başarılı sporcuları tespit etmek, Sportif faaliyetler düzenlemek, Okul Spor faaliyetleri ile ilgili olarak ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile koordinasyon sağlamak

 

* Size gelen projelerde, nelere dikkat ediyorsunuz?

 

Gençlerimize ve Çocuklarımıza yararlı olan her türlü projeye kurumumuz olarak özen gösteriyoruz. Zararlı olan her türlü alışkanlıklardan uzak tutmaya çalışmak amacımız.

*Bu Projelere verdiğiniz destekler nelerdir?

 

İl Müdürlüğümüz ile istişare ederek Gençlerimizi ve Çocuklarımızı Sportif olarak daha sağlıklı ve profesyonel olarak ileriye seviyeye taşımak, Kültürel olarak da Gençlik Merkezlerimiz nezdinde geziler düzenlenerek farklı coğrafyada ki kültürlerle tanıştırmak.

 

*Ne tür ihtiyaçlarda, sporseverler ve amatör sporcularımız size ulaşabilirler?

Kurumumuza mesai saatleri içerisinde gelerek personellerimizden, Antrenörlerimizden ve Spor Uzmanımızdan gerekli her türlü bilgiyi alabilirler.

 

* Spor Alanınızda en çok ilgi gören projeler nelerdir?

Kurumumuzda şu an da CİMNASTİK, MASA TENİSİ, ATLETİZM, FUTBOL, BOKS, TAEKWONDO, VOLEYBOL ve VÜCUT GELİŞTİRME – FİTNESS dersleri bulunmaktadır. Öncelik olarak çocuklarımızın ve Gençlerimizin daha sağlıklı bir yapıya sahip olmaları, daha sonrasında ise amatör olarak müsabakalara giderek gerekli tecrübeler kazanıldıktan sonra profesyonel bir şekilde Milli takımlara ulaştırılmak.

 

* Okullarla iş birliğiniz nasıl veya sosyal sorumluluk çalışmalarınız nelerdir?

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile sorunsuz bir şekilde çalışılmaktadır. Kurumumuz ve şahsım adına ilçemiz çocuklarına 7/24 hizmet etmeye çalışıyoruz.

 

You must be logged in to post a comment Login

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz