Son Dakika
29 Ocak 2023 Pazar

TİNGADER Doğanşehir İlçe Başkanlığı Kuruldu

25 Kasım 2022 Cuma, 22:08

Tüm İnternet Gazeteciliği ve Gazeteciler Derneği (TİNGADER) Doğanşehir ilçe Şube Başkanlığı resmen kuruldu.

Tüm İnternet Gazeteciler Derneği (TİNGADER) Genel Başkanı Mehmet Ali Çelik’in ataması ile Kurucu Başkan Şükrü Sağlam, Gülşah Sağlam, Oktay Demirci, Doğanşehir ilçe şubesini kurma yetkisi resmi olarak gerçekleştirildi.

Başkan Şükrü Sağlam, Malatya Valiliği İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürlüğüne yaptığı müracaat sonucunda Doğanşehir ilçe TİNGADER şubesi resmi olarak kuruldu.

Tüm İnternet Gazeteciliği ve Gazeteciler Derneği ( TİNGADER )Yeni Doğanşehir Gazetesi, TRT Haber ve İhlas Haber Ajansı muhabiri Şükrü Sağlam Tarafından Kuruldu.

TİNGADER Doğanşehir İlçe şube Başkanlığını kuran. Yeni Doğanşehir Gazetesi, TRT Haber ve İhlas Haber Ajansı muhabiri Şükrü Sağlam internet Gazeteciliğinin sorunlarının tam anlamıyla masaya yatırılmadığını belirterek, “İşte bizde bu amaçla yola çıktık ve internet gazeteciliğinin sorunlarının çözümüne katkı sunabilmek düşüncesiyle TİNGADER ailesine katıldık. ” dedi.

Başkan Sağlam: Genel Başkanımız ve Genel Merkezimizin önderliğinde farkındalık yaratan, fark edilen ve projeleri ile meslek Taşlarımıza faydalı olan bir dernek olmak için gayret göstereceğiz. Sadece bir tabela derneği değil Gazeteci meslek Taşlarımızın her anında olan bir dernek olmayı amaçlıyoruz. Yakın zamanda dernek binamızın da açılışını gerçekleştireceğiz. Doğanşehir’e ilçemize hayırlı olsun ”dedi.

Başkan Sağlam’dan Teşekkür; Bu görevi kendisine layık gören Genel Başkan M.Ali Çeliğe, yönetim kurulu üyelerine ve Malatya Şubesi ve Doğu Anadolu Bölge Başkanım Kazim Erayabakan’a  teşekkür etti.

Ayrıca Dernek kuruluşu sırasında yardımların esirgemeyen Malatya Valiliği İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürlüğü ve İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürlüğü personellerine teşekkür ediyorum dedi.

You must be logged in to post a comment Login

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz