Son Dakika
23 Ekim 2017 Pazartesi

Adil Ağcan Güven Tazeledi

10 Eylül 2017 Pazar, 23:31

AK Parti’nin Hekimhan ilçe kongresine Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci ile AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık birer konuşma yaptılar.

AK Parti Hekimhan İlçe Başkanlığı’nın Tarihi Taşhan’da düzenlenen 6’ncı olağan kongresine Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, AK Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Şefik Şengün, Hekimhan Belediye Başkan vekili Emin Kılıçaslan ve parti mensupları katıldılar.

 

Hekimhan İlçe Kongresine katılan Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci Ak Partinin kuruluş amacına değinerek, “kurulduğu yıldan bu yana gerçekten erdemliler hareketi olarak yola çıkan Ak Parti, Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak diyerek Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde yola çıktı ve Allah’a hamd olsun kısa zamanda milletin desteğini alarak iktidara geldi.

O günden bugüne millete hizmet etme yolunda sizlere hizmet eden teşkilatlarımız genel başkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde yoluna devam ediyor. Her daim her seçimde tekrardan yenilenerek, sizlerden onay alarak yolumuza devam ediyoruz. Bundan sonra da sizlerle beraber sizlerin desteğini alarak inşallah yolumuza devam edeceğiz. Uzun ince bir yoldayız, gidiyoruz gece gündüz. Dolayısıyla menzile varmak için hep beraber bu millete hizmet ediyoruz ve edeceğiz inşallah.

Birlikte yol yürüdüğümüz kardeşlerimizden ahirete intikal etmiş kardeşlerimiz var. Bu davaya hizmet etmiş, bu davaya gönül vermiş, bu teşkilatlarda çalışmış kardeşlerimiz var. Hizmet edenlerden Cenab-ı Allah razı olsun. Bugün burada seçilecek tüm kardeşlerimize de başarılar diliyorum ve inanıyorum ki bu teşkilat bu çıtayı daha üst seviyelere çıkaracaktır. Baktığımız zaman hep üzerine koyan bir teşkilatımız var” diye konuştu.

 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, “Sen tarafını belirle CHP’nin milletvekili, teröristten mi yanasın milletten mi yanasın?” dedi.
Çalık, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci’nin de katıldığı partisinin Hekimhan ilçe kongresinde yaptığı konuşmada, ilçeyi “AK Belediyecilik” ile tanıştıramadıklarını belirterek, son yerel seçimlerde çok az bir farkla belediye başkanlığını kaybettiklerini söyledi.
Gelecek seçimde Hekimhan’ın yerel yönetimini almak istediklerini ifade eden Çalık, AK Parti’nin 16 yılda çok büyük başarılara imza attığını dile getirdi.
Milli iradeyi canları pahasına koruduklarını vurgulayan Çalık, “Korkmadık, yılmadık. Milleti saymayanı saymadık, görmeyeni asla görmedik. Millete düşman olana düşman, dost olanı dost bildik. Biz gücümüzü milletten aldık. Sadece ve sadece bir tek vesayete boyun eğdik, o da sadece milletin vesayeti. Onun dışında kimseye boyun eğmedik, eğmeyeceğiz inşallah.” diye konuştu.

 

Konuşmaların arından yapılan seçimde, mevcut başkan Adil Ağcan yeniden seçildi.

You must be logged in to post a comment Login

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz