Son Dakika
12 Temmuz 2019 Cuma

Ak Parti 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü Kutladı

07 Mart 2019 Perşembe, 20:42

Hekimhan AK Parti Kadın Kolları 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü Hekimhan Belediye Düğün salonunda düzenledikleri bir program ile kutladı.
Mahalle temsilcilerinin tanışması, kaynaşma, yerel seçim öncesi stres atmak, bilgilenmek ve kadınlar gününü kutlamak amacıyla düzenlenen programda hanımlar gönüllerince eğlenme fırsatı buldu.

 

Programa Ak Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık, AK Parti Malatya Kadın Kolları Başkanı Aynur Oğuzhan, Cumhur İttifakı Hekimhan Belediye Başkan adayı Hacı Mustafa Arıkan, Ak Parti ve MHP kadınlar kolu yönetim kurulu üyeleri ve partililer kadınlar katıldı.

 

Ak Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık yaptığı konuşmada; Biz Dava adamlarıyız, biz hizmet eriyiz, biz Tayyip Erdoğan ile yola çıkmış yol arkadaşlarıyız. Milli ve yerli duran kadınlarız. 16 yıllık iktidarımızı sırtlayan güçlü kadınlar olarak Hekimhan’ın gülü olan kadınları olarak Allah nasip ederse Hekimhan’da ki 20 yıllık zihniyeti belediyedeki zihniyeti değiştirmek istiyoruz. Niye söylüyorum, bu gönül işidir, bu memleket işidir. Bu makam işi koltuk işi değildir. Biz hizmete talibiz” dedi.

You must be logged in to post a comment Login

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz