Fendoğlu, MHP Hekimhan İlçe Teşkilatını Ziyaret Etti

23 Eylül 2018 Pazar, 01:38

MHP Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu, MHP ilçe başkanlığına atanan Yılmaz Ekici’yi ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

 

MHP Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu, beraberindeki heyet ile birlikte Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Hekimhan İlçe Teşkilatını ziyaret etti. MHP Hekimhan İlçe Başkanlığına atanan Yılmaz Ekici ve yeni yönetim kurulu üyesi arkadaşlarını tebrik ederek hayırlı olsun dileğinde bulundu.

 

MHP İlçe başkanı Yılmaz Ekici “İlçede büyük bir iş sıkıntısı olduğunu dile getirdi.

Ekici, Sayın Mehmet Fendoğlu’nu Milletvekili olarak meclise göndermenin gururunu ve mutluluğunu yaşadıklarını belirterek. Hekimhan’ın sıkıntılarına çareler arayacak ve sorunların çözümü için gayret edeceğine yürekten inandığını, ziyaretinden doluyu mutlu olduklarını belirtti.

 

Fendoğlu yaptığı konuşmada; “ Hekimhan Malatya’nın en büyük ilçelerinden bir tanesi, siyasi görüşü ve çizgisi de belli. Ama 1980 itibariyle yaklaşık 38 yıldır, biz istediğimiz sonucu alamıyoruz. Ama şunun söyleye bilirim yeni başkanımız ve yönetim kuruluna güveniyorum. Önümüzdeki yerel seçimlerde Belediye’yi mutlaka alacağız. Bu heyecan hepinizin gözlerinde mevcut. Hekimhan için elimizden ne geliyorsa gerek Ankara’da, gerek Malatya’da sorunları bize iletmeniz yeterli. Bu duygu düşünceler ile yeni başkanımız ve yönetim kuruluna tebrik ediyor. Başarılar diliyorum” dedi.

Milletvekili Fendoğlu, beraberindeki heyetle birlikte MHP Hekimhan İlçe Başkanı Yılmaz Ekici ve yönetim kurulu üyeleriyle bir süre sohbet ettikten sonra parti binasından ayrıldı.

You must be logged in to post a comment Login

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz