Kahtalı, Hekimhan’ı Ziyaret Etti.

24 Eylül 2018 Pazartesi, 00:22

AK Parti Malatya Milletvekili Hakan Kahtalı, Malatya’daki temasları kapsamında AK Parti Hekimhan İlçe Teşkilatını, esnaf ve vatandaşları ziyaret etti. Milletvekili Kahtalı, ilçeye bağlı mahalleleri de ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldi.

Birlikte daha iyi işler yapabilmek, ülkemizi kalkındırmak, huzuru, refahı artan bir ülke olmak, bu dünyada kalan zamanımızı hayır ile geçirebilmek gayreti içinde olacağız.” ifadelerini kullandı.

PKK terör örgütüyle mücadelemizi kararlılıkla sürdüreceğiz, hem de ülkemizi büyütmek için gayret içerisinde olacağız. Birçok hain guruplar bulunmakta. Bu gurupların içerisinde bizden görünenler var. Ülke menfaatine çalışıyormuş gibi görünüp hainlik edenler var, bunların hepsinin farkındayız. Biz millet olarak birlik ve beraberlik içerisinde, bunların hepsinin üstesinden geleceğiz.”

AK Parti’nin arkasında davaya inanan insanlar olduğunu aktaran Kahtalı, “Mutlaka eksiklerimiz ve geliştirdiğimiz işler vardır. Ama hiç kimse, ’16 yıl önce iyi olan bir iş, şu an kötüye gidiyor’ diyemez. Sağlıkta, ulaşımda, ekonomide, eğitimde, sosyal yardımlaşmada AK Parti hükümetleri önemli hizmetler yaptı. Dünyada böyle bir siyasi hareket yok. Bu hareketin arkasında inanmış bir millet var.” değerlendirmesinde bulundu.

You must be logged in to post a comment Login

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz