Son Dakika
24 Ocak 2020 Cuma

Karadağ, Hekimhan Belediyesini Halkla Birlikte Yöneteceğiz

15 Ocak 2019 Salı, 21:22

CHP Hekimhan Belediye Başkan Adayı Turan Karadağ , ’Belediyeyi halkla yöneten, Belediye hizmetlerini hakça paylaştıran, sosyal adaletten yana, özgürlüklerden yana, demokrasiden yana olan bir belediye başkanı olacağını söyledi.

 

CHP Hekimhan   Belediye Başkan Adayı Turan Karadağ, Malatya Basak Köyü  Sosyo -Kültürel Dayanışma  Ve Yardımlaşma  Derneğini Ziyaret Etti.

Başkan Adayı Turan Karadağ’ın  ziyaretinde çeşitli Sivil Toplum Kuruluşu temsilcileri, Basak Mahallesi  Dernek başkanı ve  üyeleri ile vatandaşlar hazır bulundu.

 

Turan Karadağ’ın ve Malatya Basak – Der  başkanı  İbrahim  Durna’nın   birlik ve beraberlik  mesajları ile   başlayan ziyaret soru ve cevaplarla devam etti, iyi dilek ve temennilerle  tamamlandı.

CHP Hekimhan   Belediye Başkan Adayı Turan Karadağ,  Basak’lılardan gelen Eğer seçilirseniz  nasıl bir belediye başkanı olacaksınız? Sorusu üzerine ’’Belediyeyi halkla yöneten, Belediye hizmetlerini hakça paylaştıran, sosyal adaletten yana, özgürlüklerden yana, demokrasiden yana olan bir belediye başkanı olacağını söyledi.

Basak’lılara vaatleriniz  nelerdir? Sorusu üzerine,  Sadece Basak’lıların  değil Hekimhan ilçesinin, Mahallelerinin sorunlarını tespit ettiğini, bu sorunların çözümü için var gücüyle çalışacağını söyledi. Güvenilir, işinin ehli çalışan bir ekip kuracağını,  bu ekiplere bağlı çalışacak yerelde temsilciler seçeceğini (Halk Konseyi) ve Hekimhan’ı birlikte yöneteceğini  vurguladı. Eğer belediye başkanlığı yetkisini  siz Hekimhanlılar, Basak’lılar  bana layık görürseniz   ben de sizleri mahcup etmeyeceğim dedi.

 

Başkan Adayı Turan Karadağ, Cumhur İttifakının adayının kim olduğu önemli değil bizim kim olduğumuz ve  Hekimhan’a neler yapacağımız asıl önemli olan bu dedi. Biz kendimizi karşımızdaki adaya göre değil sizlerden gelen  taleplere göre yönlendiriyoruz ve bu doğrultuda çalışıyoruz dedi.

 

Millet İttifakı Hekimhan’da  gündemde mi  sorusu üzerine Karadağ İttifakla ilgili halan çalışmalarımız sürüyor. Hekimhan   sadece Malatya’da  değil, Doğu ve Güneydoğu’da  tüm bileşenlerin  bir arada huzur içinde yaşadığı  ender bir ilçedir.  Hekimhan’daki birlik ve beraberliğin devam etmesi önceliklerimiz arasında ilk sıradadır. Bunun için tüm Hekimhanlıların oyuna talibim dedi.

 

.

Malatya Haber Ajans

You must be logged in to post a comment Login

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz