Kemal Deniz ve Ak Parti Meclis Üyeleri MHP’yi Ziyaret Etti

23 Eylül 2018 Pazar, 20:46

Yazar Kemal Deniz ve AK Parti Meclis üyeleri Mesut Öztürk ve Aydın Bulut yeni atanan MHP Hekimhan İlçe Başkanı Yılmaz Ekici’ye yeni görevinde başarılar diledikten sonra gündeme dair konuşmalarda bulundular.

MHP Hekimhan İlçe Başkanı Yılmaz Ekici ise ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Konuşma yapan Ekici “Genel başkanımızın takdiri ile Hekimhan İlçe Başkanı olarak atandım inşallah bundan sonra Hekimhan’a en iyi hizmeti etmek noktasında elimizden geleni yapacağız önümüzdeki süreçte bizde sizlerin ziyaretine geleceğiz bundan sonraki süreçte hayırlısıyla daha fazla görüşeceğiz” dedi.

Yazar Kemal Deniz ise yaptığı konuşmada; “ Hekimhan, Malatya’da ve Türkiye’de bu hayatide, bu davaya büyük isimler hediye etmiş bir ilçedir. Yani Türkiye’nin birçok yerinde Hekimhan’lı kardeşlerimizin bu memleket için, bu millet için, bu ezan için, bu bayrak için büyük mücadele verdiğini görüyoruz. Dolayısıyla bu ocak, bu yuva böyle bir kutsi davayı yürüten bir ocaktır ve yuvadır. Bizde geçmişte burada görev yapmaktan şeref duyuyoruz. Asla onunla utanmadık, bizim şeref payemizdir. Bununda güzel evrakları 12 Eylül sonrasında ki bizim mahkemelerimizin tutanaklarıdır.

Farklı partilerde olabiliriz. Ama gönlümüz, yüreğimiz birlikte çarpıyor. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan ile Milliyetçi Hareket Partisi Genel başkanı Dr. Devlet Bahçeli birlikte bu ülkenin menfaatine ne gerekiyorsa onu yapmaktadırlar. Buda bizi sevindirmektedir. İnşallah bundan sonrada ülke için güzel hareketler, güzel şeyler olur diye temenni ediyorum. Hepinizi, hep birlikte bu ülke için yapacağınız hizmetler noktasında kutluyorum” dedi.

You must be logged in to post a comment Login

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz