MHP’de Devir Teslim Yapıldı

21 Eylül 2018 Cuma, 23:07

MHP Hekimhan İlçe Başkanı Yılmaz Ekici, görevi Sabit Çitil’den devraldı. İlçe binasında düzenlenen törenin ardından göreve resmen başlayan Ekici, partinin kapısının herkese açık olduğunu belirtti. Çitil ise Ekici’nin önderliğinde çalışmalara devam edecekleri mesajını verdi.

MHP Hekimhan İlçe Başkanlığı’da düzenlenen devir teslim töreninde göreve resmen başlayan Yılmaz Ekici, Yıllardır yaşadığımız sıkıntılara çözüm olmak için burada olduklarını söyledi.

Ekici, “Biz Türkiye’yiz. Kalbi Türk milleti için atan, gönlü vatan sevgisiyle coşan, içi aziz şehitlerimizle yanan, birbiriyle kaynaşmış, kucaklaşmış, kenetlenmiş tek nefes, tek yürek olmuş Hekimhanlılar olarak güzel bir geleceğin temellerini hep birlikte atacağız. Ülkücü Hareketin yiğit insanlarına, Hekimhan’lı kardeşlerime, şahsıma verdikleri destekten dolayı şükranlarımı sunuyorum.

Sizlerle birlikte olmanın gurur ve heyecanını yaşıyorum. Yıllardır yaşadığımız sıkıntılara çözüm olmak için buradayız. Günden güne eriyen 50 yıl öncesine özlem duyan bir ilçede yaşamaya devam etmek için değil, geleceğimizi inşa etmek için çalışacağız. Önümüzdeki yerel seçim sürecine hep birlikte hazırlanacağız ve milletimize hizmet için çalışacağız. Milliyetçi Hareket milli, ahlaklı, ilkeli, tutarlı ve ne yaptığını bilen bir siyaset anlayışıyla yoluna devam edecektir.  Bizler; şanıyla şerefiyle, şehidiyle şühedasıyla edep ve erdemiyle tarihe adını kahraman diye yazdırmış Milliyetçi-Ülkücü Hareketiz. Bu duygu ve düşüncelerle konuşmama son verirken Merhum Başbuğumuz Alparslan Türkeş Bey’i ve aziz şehitlerimizi minnet ve şükran hislerimle anıyor; Cenab-ı Allah’tan rahmet diliyorum. Bilge lider Sayın Devlet Bahçeli’nin yolunda davamıza hizmet edeceğiz.  Benden desteklerini esirgemeyen tüm Hekimhan’lı kardeşlerime ve teşkilatımızın tüm mensuplarına teşekkürü bir borç bilirim. Rabbim bu memlekete hizmet edecek insanların yolunu açık etsin” dedi.

You must be logged in to post a comment Login

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz