Son Dakika
25 Mayıs 2018 Cuma

Hekimhan’dan Gövde Gösterisi!

01 Kasım 2017 Çarşamba, 20:49

Kaymakam, Belediye Başkanı, yönetim ve meclis üyeleri şampiyonluk için buluştu…

Malatya 1. Amatör Küme’de son 5 yıldır play off oynayıp, şampiyonluğu son anda kaçıran Hekimhan Belediyesi Girmanspor 2017 – 2018 sezonuna da iddialı bir şekilde hazırlanıyor. İlçe’nin doğal zeminli çim sahasında sezon açılışını gerçekleştiren eflatun mavililer, İlçe protokolünün katılımıyla birlik beraberlik yemeğinde buluştu.

 

Hekimhan ilçesinin futbolda en güçlü temsilcisi olan Hekimhan Belediyesi Girmanaspor yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyor. Antrenör Nihat Bayındır nezaretinde çalışmalarına devam eden eflatun mavililer yeni sezon öncesi gövde gösterisi yaptı. Doğal çim zeminli ilçe stadında sezon açılışı için hazırlık maçı yapan Girmanaspor’da birlik beraberlik rüzgârları esti.

BAŞKAN MİLLİOĞLU BAŞARI SÖZÜ ALDI
Maç öncesi futbolcularla bir araya gelerek, saha ortasında yeni sezon öncesi başarılar dileyen Hekimhan Belediye Başkanı Aliseydi Millioğulları, oyunculardan ve teknik heyetten Hekimhan’a yakışır bir mücadele ortaya koymalarını istedi. Başkan ve kulübün yönetim kuruluna teşekkür eden sportif direktör Ramazan Koçak, “Sayın Millioğulları’nın ve kulüp başkanlarımızın sunduğu imkânlar ölçüsünde ilçemizi 5 sezondur daima şampiyonluk yarışının içinde tuttuk. Tabi maçlarımızı Hekimhan’da oynayarak, ilçemize bir sosyal aktivite kazandırdık. Bu sezon da takımdan ayrılan oyuncularımız oldu, gelenler oldu. Yeni bir hocamız var. İyi bir takım olup, yine yarışın içinde var olmak istiyoruz.” şeklinde konuştu.

 

KAYMAKAM EFENDİOĞLU BAŞARILAR DİLEDİ
Çekilen toplu fotoğrafların ardından sezon açılışı gerçekleştirilirken, daha sonra kulüp başkanı Bülent Çelik, oyunculara ve protokol üyelerine yemek verdi. Yemeğe katılan Hekimhan Kaymakamı Tunahan Efendioğlu oyunculara ve teknik heyete tek tek başarılar diledi. Kulübün sorunları masaya yatırılırken, Hekimhan Belediye Başkanı Aliseydi Millioğlu, Hekimhanlı meclis üyesi Nebi Yiğit, Ak Parti İlçe Başkanı Adil Ağcan, ASGD Başkanı Fatih Avcı, kulübün eski başkanı Nadir Kınık ve yöneticiler hazır bulundu. Takım hakkında bilgiler veren antrenör Nihat Bayındır ise uyum sürecini atlatmaya çalıştıklarını söyledi.

BAYINDIR: HEKİMHAN’IN GEÇMİŞİ BAŞARILARLA DOLU
Bayındır, “Hekimhan gerçekten son yıllarda spora ciddi yatırımlar yapıyor. Baktığınız zaman son 5 yılda bir istikrar da var. Bugün ilçe protokolünün hafta sonuna rağmen bir arada olması gerçekten spor adına, futbol adına ve takımımız adına çok önemli. Tabi yeni bir takımız ve uyum sürecinden geçiyoruz. Bir iki eksik mevkiimiz var. Transfer sürecinde buraları tamamlayıp Hekimhan’a yakışan mücadeleyi ortaya koyacağız. Sürekli play off oynamış şampiyonluğun eşiğinden dönmüş bir takımın hedefi zaten bellidir. Hekimhan zaten geçmişte deplasmanlı liglerde yer almış bir ilçedir. Haliyle biz ilçedeki o eski heyecanı geri getirmek istiyoruz. Bu anlamda bütün Hekimhanlılardan maddi ve manevi destek bekliyoruz” diye konuştu.

 

 

 

 

 

 

 

 

busabahmalatya

You must be logged in to post a comment Login

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz