Son Dakika
10 Aralık 2019 Salı

Sakarya Ortaokulu Üçüncü Oldu

28 Şubat 2018 Çarşamba, 17:54

Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen okullar arası Yıldız Erkekler voleybol turnuvasında Sakarya Ortaokulu İl üçüncüsü oldu.

Hekimhan ilçe Milli Eğitim Müdürü Cafer Dilek, yaptığı konuşmada, sporun centilmenlik ve kardeşlik olduğunu ifade ederek, “Amacımız geleceğimizin teminatı olan gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutmak, sosyalleşmelerini sağlamak ve sağlıklı bir nesil yetişmesine katkı sağlamak. Turnuvamızda dereceye giren Sakarya ortaokulu öğrencilerimizi kutluyor, emeği geçen görevlilere teşekkür ediyorum. Okulumuzun formasını yaptıran Hekimhan Belediyesine ve Okulumuzun turnuva haberini görerek okulumuza voleybol dereği, topu ve sporcularımıza ayakkabı yardımında bulunan Doç.Dr. Fikret Şinasi Kazancıoğlu’na teşekkür ediyorum” dedi.

Hekimhan Kaymakamı Tunahan Efendioğlu yaptığı konuşmada “Bu turnuvada en göze çarpan durum centilmence ve sportmence maçlar yapılmış olması. Dileğim, turnuvaya katılan tüm genç sporcularımızın spor hayatlarına en iyi şekilde devam etmeleridir. Seneye birincilik kupası için şimdiden çalışmaları temennisiyle, emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.

Program sonunda Kaymakam Efendioğlu, öğrencilere madalyalarını takarak hediyelerini verdi.

You must be logged in to post a comment Login

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz