Son Dakika
23 Ekim 2017 Pazartesi

Hakkımızda

14 Ocak 2014 Salı, 00:49

HAKKIMIZDA

 

HekimhanEkspres, özgün ve araştırmacı kimliğinden ödün vermeden, daha geniş bir kitleye ulaşma hedefiyle, yayın hayatına devam etmektedir.

 

2007 yılında, “Hekimhan’ın Tek Haber Sitesi” sloganıyla yola çıkan HekimhanEkspres.com, yenilenen tasarımıyla okuyucusuyla yeni yayın döneminde farklı bir tasarım ve yayıncılık anlayışıyla dizayn edildi.

 

HekimhanEkspres’in geçmiş dönemlerdeki görsel ve yazılı basında dikkat çeken özel haberleri, köşe yazıları ve araştırmaları, yeni yayın döneminde de okuyucuyla buluşmaya devam edecek.

 

Yeni Yayın Dönemi Hakkında

 

Gündemdeki konuların, kitle iletişim araçlarından çıkan içeriklerle yanlış yönlendirildiği bir dönemde, HekimhanEkspres’e büyük görevler düştüğünü biliyoruz. Bu süreçte, konuşulmayanların konuşulacağı, yazılmayanların yazılacağı bir yayıncılık anlayışının benimsenmesi en büyük hedefimizdir.

 

 

Yeni Haber Kategorileri

 

Yeni yayın dönemiyle birlikte haber kategorilerinde de yeni başlıklar ortaya çıktı. Bu yeni kategoriler:

Güncel,

Asayiş,

Siyaset,

Spor,

Vefatlar

Röportajlar

 

 

Etik Yayıncılık

 

Kişi haklarına yapılan saldırılar, özel hayatın ihlali gibi temel hak ve özgürlüklerin hiçe sayıldığı günümüz basın dilinin aksine, etik kuralları gözeten, objektif bir yayıncılık temelinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

 

Kendisine has okuyucu kitlesiyle uzun yıllar sevilerek takip edilen HekimhanEkspres, yeni yayın döneminde de en büyük gücünü okuyucularından alacaktır.

 

HekimhanEkspres, yeni yayın döneminde sizlerle buluşmaktan büyük onur ve gurur duymaktadır.

 

 

HekimhanEkspres.Com

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz